Hydronix Hľadať Menu
Kategórie (0)
Nebola nájdená žiadna kategória
Produkty (0)
Nebol nájdený žiadny produkt
Kategórie
Zobraziť výsledky

Bezsilikónové produkty

Bezsilikónové produkty

Výrobky v bezsilikónovom prevedení tzn. SILICON FREE verzia požadujú niektorí investori najmä výrobných budov, typicky automobilky a ich subdodávatelia, prevádzkovatelia lakovní atď. 

Silicon free verzia výrobku neznamená iba, že pri jeho výrobe nebol použitý silikón napr. vo forme tesnenia alebo mazív, ale aj to, že pri výrobe, doprave a skladovaní taký výrobok neprišiel do styku so silikónom. Aj keď majú výrobky v bezsilikónovom prevedení rovnaké parametre ako bežné výrobky rovnakého typu, nie je možné jednoducho siahnuť do regálu a prohlásiť bežný výrobok za bezsilikónový. Nemusela by totiž byť splnená podmienka, že taký výrobok neprišiel pri preprave a skladovaní do styku so silikónom. Silicon free výrobky je teda nutné objednať samostatne, počítať s odpovedajúcou dodacou dobou a s cenovým navýšením podľa typu a jednorazovo do výroby zadaného počtu kusov v rozmedzí +20% až v extréme +150%. Výrobky v bezsilikónovom prevedení majú samozrejme svoje objednacie čísla končiace označením "SF"  

>pokračovať v čítaní
Filtrácia výsledkov

Bezsilikónové prevedenie výrobku garantuje na svuju zodpovednosť vždy jeho výrobca a to príslušným prehlásením. 

Výrobky v bezsilikónovom prevedení a teda aj prehlásenie výrobcu sú v dvoch úrovniach:

1) Bezsilikónové prevedenie bez výhrad - výrobca garantuje bezsilikónové prevedenie daného výrobku bez akéhokoľvek obmedzenia. Také výrobky máme značené jako SILICON FREE 1

2) Bezsilikónové prevedenie s výhradou - výrobca garantuje, že pri výrobe nebol použitý silikón ani žiadny materiál obsahujúcí silikón a ani pri výrobe výrobok neprišiel do styku so silikónom. Výrobca však nie je schopný zaručiť, že výrobok neobsahuje stopové množstvo silikónu ako dôsledok nečistôt v zdrojoch použitých surovín. Také výrobky máme značené ako SILICON FREE 2   

Príslušné prehlásenie výrobcu vám samozrejme na vyžiadanie radi poskytneme pred objednaním daného výrobku a doporučujeme vám nechať si od investora predom odsúhlasiť, že daný stupeň ochrany proti prítomnosti silikónu je pre danú aplikáciu dostatočný.