Hydronix Hľadať Menu
Kategórie (0)
Nebola nájdená žiadna kategória
Produkty (0)
Nebol nájdený žiadny produkt
Kategórie
:
komerční budovy
průmyslové stavby
Zobraziť výsledky

Designové termostatické ventily s kuželovými hlavicemi pre kúpeľňové telesá

Designové termostatické ventily s kuželovými hlavicemi pre kúpeľňové telesá

V tejto sekcii nájdete termostatické ventily pre kúpeľňové vykurovacie telesá rôznych prevedení a spôsobu pripojenia. Produkty sú dostupné nielen v tradičnej bielej a čiernej farbe a chrómu, ale tiež v menej obvyklých farbách, akými sú matný chróm, grafit, mosadz patina, zlatá či antracit.

>pokračovať v čítaní
Filtrácia výsledkov

Pre klasické “rebríky” máme k dispozícii termostatické ventily so stredovým pripojením s roztečou portov 50mm, a tiež termostatické ventily pre telesá s krajným spodným pripojením alebo jednobodovým pripojením

Potrebujete pripojiť do kúpeľňového telesa elektrickú vykurovaciu tyč a nechcete si pokaziť vašu krásnu kúpeľňu škaredým “T pripojením”? Potom oceníte ventily a šróbenia rady Integra, ktoré vám dodáme vo farbe vášho vykurovacieho telesa. Vykurovaciu tyč pripojíte bez daľších pripojovacích garnitúr, ktoré by narušovali výsledný estetický dojem.

V tejto sekcii nájdete riešenia aj pre designové vykurovacie telesá neštandardných tvarov a konštrukcie. Väčšinou si poradíme aj s neštandardnou roztečou portov, alebo s pripojením vykurovacej tyče stredom telesa. Zavolajte nám a spoločne preberieme realizovateľnosť vašich očakávaní.