Hydronix Hľadať Menu
Kategórie (0)
Nebola nájdená žiadna kategória
Produkty (0)
Nebol nájdený žiadny produkt
Kategórie
Zobraziť výsledky

Spotrebiče pre sústavy vykurovania a chladenia

Spotrebiče pre sústavy vykurovania a chladenia

V kategórii nájdete široký sortiment spotrebičov pre vykurovanie a chladenie všetkých typov priestorov. Pre výrobné, skladové a ďalšie haly dodáváme teplovzdušné jednotky, sálavé panely, a tiež dverné a vrátové clony. Pre administratívne budovy či hotely, obchodné centrá, reštaurácie a podobné priestory využijete najmä fancoily a dverné clony.

>pokračovať v čítaní
Filtrácia výsledkov

Náš sortiment predstavuje ucelenú ponuku spotrebičov pre sústavy vykurovania a chladenia.

  • Máte menšiu výrobnú alebo skladovú halu a potrebujete vykurovať? Myslíme na vás a máme pre Vás popri teplovzdušných vykurovacích jednotiek tiež riadiaci systém, ovládajúcí orkem teplovzdušných jednotiek tiež obehové čerpadlo a zdroj tepla.    
  • Pre vykurovanie a vetranie výrobnej či skladovej haly vyberajte z ponuky teplovzdušných jednotiek, dverných a vrátových clon, vetracích jednotiek a destratifikátorov. Spolu s riadiacim systémom FlowAir tvoria tieto spotrebiče ucelený sortiment, ktorý pokryje vaše potreby.
  • Máme riešenie tiež prr prípad, keď se stretávate s absenciou teplej vody pre vykurovanie. V takej situácii môžete použiť naše plynové alebo elektrické teplovzdušné jednotky.
  • Máte halu s výrazne rozdielnym požiadavkom na vykurovanie v jej rôznych častiach? Sálavé panely sú v takom prípade jednoznačnou voľbou - narozdiel od teplovzdušných jednotiek predajú teplo sálaním iba na tú plochu haly, nad ktorou sú inštalované.
  • Fancoily a dverné clony sú ideálnym riešením, pokiaľ stojíte pred voľbou koncepcie systému vykurovania a chladenia administratívnej budovy, hotela, reštaurácie či obchodného centra. Fancoily máme k dispozícii v rade veľkostí aj typov.